Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! για άνδρες

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! για άνδρες

Joop! Go Hot Summer 2008 Joop! για άνδρες Εικόνες

Joop! Go Hot Summer 2008 από Joop! είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Joop! Go Hot Summer 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, Λεβάντα και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι γλυκόρριζα, Βιολέτα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σαφράν, Βέτιβερ και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

μέντα Λεβάντα λάιμ

γλυκόρριζα Βιολέτα Γεράνι

σαφράν Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Go Hot Summer 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Joop! Go Hot Summer 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Joop! Go Hot Summer 2008 by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Aveda Chakra 5 Creativity Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Avon Just Play for Her Berkeley Square Lime & Clarysage Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Anamor You Are Intelligent Nutrients Innercalm