Σχεδιαστές » I-K » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

ρούμι
απαλό πικάντικο
Joop! Homme Wild Joop! για άνδρες Εικόνες

Joop! Homme Wild από Joop! είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Joop! Homme Wild κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alienor Massenet. Η νότα κορυφής είναι ροζ πιπέρι; η μεσαία νότα είναι ρούμι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και λευκό ταμπάκο.

ροζ πιπέρι

ρούμι

νότες  ξύλων λευκό ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Joop! Homme Wild by Joop!.

Joop! Homme Wild Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Joop! Homme Wild fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Joop! Homme Wild, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Joop! Homme Wild by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Joop! Homme Wild by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Iceberg Iceberg Effusion Man David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Hermes Hermessence Brin de Reglisse Pierre Balmain BalMan Bijan Bijan Men Borsalino Panama Playboy Playboy Vegas Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Pascal Morabito Or Black Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum CnR Create Capricorn for Men