Σχεδιαστές » I-K » « Ομάδες

Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! για άνδρες

Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! για άνδρες

Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! για άνδρες Εικόνες

Joop! Jump Hot Summer 2008 από Joop! είναι ένα άρωμα για άνδρες. Joop! Jump Hot Summer 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, γκρειπ φρουτ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Βότκα, μοσχοκάρυδο και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι ρετσίνη και σπόρος Τόνκα.

κόλιανδρος γκρειπ φρουτ μανταρίνι

Βότκα μοσχοκάρυδο ηλιοτρόπιο

ρετσίνη σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Joop! Jump Hot Summer 2008 by Joop!.

Joop! Jump Hot Summer 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Joop! Jump Hot Summer 2008 by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Joop! Jump Hot Summer 2008 by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
XOXO XOXO Profumum Roma Patchouly Victoria`s Secret Sweet Craving Krizia Teatro Alla Scala Pacifica Bali Lime Papaya Neotantric Parampara Peepshow Profumum Roma Oxiana Bond No 9 High Line Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler Ted Baker Ted Baker Woman Limited Editon Zwitsal Eau de Zwitsal Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010