Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Joop! Nuit d`Ete Joop! για γυναίκες

Joop! Nuit d`Ete Joop! για γυναίκες

Joop! Nuit d`Ete από Joop! είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Joop! Nuit d`Ete κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι εστραγκόν, Νότες φρούτων, Περγαμόντο, Ροδόξυλο Βραζιλίας και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι μέλι, Γαρύφαλλο, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, ηλιοτρόπιο, Υλάνγκ Υλάνγκ και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια, Βέτιβερ και Μύρο.

εστραγκόν Νότες φρούτων Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας λεμόνι

μέλι Γαρύφαλλο ρίζωμα ίρις γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Joop! Nuit d`Ete by Joop!.

Joop! Nuit d`Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Joop! Nuit d`Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Joop! Nuit d`Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Joop! Nuit d`Ete by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Joop! Nuit d`Ete by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Estée Lauder Azuree Pure Celine Dion Enchanting Gucci Gucci Accenti Montana Montana Mood Soft Marks and Spencer Truly Cherish Bob Mackie Masquerade Filles des Iles Floral Sensuel Ulric de Varens Mini Varens 08 Lee Cooper Originals Ladies LR Heidi Klum Avon Rare Diamonds