Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Miss Wild Joop! για γυναίκες

Miss Wild Joop! για γυναίκες

ρούμι
απαλό πικάντικο

Miss Wild από Joop! είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Miss Wild κυκλοφόρησε το έτος 2013. Miss Wild έχει δημιουργηθεί από Veronique Nyberg και Olivier Polge. Η νότα κορυφής είναι ροζ πιπέρι; η μεσαία νότα είναι Βανίλια; η νότα της βάσης είναι ρούμι.

ροζ πιπέρι

Βανίλια

ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Wild by Joop!.

Miss Wild Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Miss Wild fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Miss Wild, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Wild by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Wild by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Boucheron Jaipur Homme Fendi Fendi Theorema Leggero Hugo Boss Boss Soul Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Penhaligon`s Elixir Perry Ellis 360° Black for Men Ayala Moriel Bois d'Hiver Pal Zileri Collezione Privata Cashmere E Ambra Express Reserve for Men Yves Rocher Aztek A Perfume Organic Mejica DSH Perfumes December