Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Miss Wild Joop! για γυναίκες

Miss Wild Joop! για γυναίκες

ρούμι
απαλό πικάντικο

Miss Wild από Joop! είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Miss Wild κυκλοφόρησε το έτος 2013. Miss Wild έχει δημιουργηθεί από Veronique Nyberg και Olivier Polge. Η νότα κορυφής είναι ροζ πιπέρι; η μεσαία νότα είναι Βανίλια; η νότα της βάσης είναι ρούμι.

ροζ πιπέρι

Βανίλια

ρούμι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Miss Wild by Joop!.

Miss Wild Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Miss Wild fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Miss Wild, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Miss Wild by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Miss Wild by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Annayake Tsukimi Calvin Klein Obsession Iceberg Light Fluid Iceberg Man Roger & Gallet Bouquet Imperial Bois 1920 Classic 1920 Penhaligon`s LP No.9 for Men Ayala Moriel Razala DSH Perfumes Epices d'Hiver Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrace Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Nickel Calamity Ginger SoOud Asmar