Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

What About Adam Joop! για άνδρες

What About Adam Joop! για άνδρες

What About Adam από Joop! είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. What About Adam κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Calice Becker. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, γκρειπ φρουτ, λεμόνι και φύλλο ντοματιάς; οι μεσαίες νότες είναι σανδαλόξυλο, Λεβάντα, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, Βανίλια, βρύα δριός και Βέτιβερ.

μέντα φύλλα φραγκοσταφυλλιάς γκρειπ φρουτ λεμόνι φύλλο ντοματιάς

σανδαλόξυλο Λεβάντα Κέδρος Γεράνι

λάβδανο Βανίλια βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about What About Adam by Joop!.

What About Adam Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! What About Adam fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! What About Adam, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει What About Adam by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για What About Adam by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Baldessarini Del Mar Caribbean Acca Kappa Cedro Etat Libre d`Orange Antiheros Jaguar Jaguar Fresh Man Jardin de France Svetlana Coach Coach for Men Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Best Company Best Company Lord`s Jester Selene Smell Bent The Bi-Polar Express