Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Wolfgang Joop Freigeist Joop! για άνδρες

Wolfgang Joop Freigeist Joop! για άνδρες

Wolfgang Joop Freigeist Joop! για άνδρες Εικόνες

Wolfgang Joop Freigeist από Joop! είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Wolfgang Joop Freigeist κυκλοφόρησε το έτος 2010. Wolfgang Joop Freigeist έχει δημιουργηθεί από Sophie Labbe και Alienor Massenet. Η νότα κορυφής είναι τζιν; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μαχόγκανι και δέρμα.

τζιν

γιασεμί

Μαχόγκανι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Wolfgang Joop Freigeist by Joop!.

Wolfgang Joop Freigeist Σχόλια Αρωμάτων

Wolfgang Joop Freigeist by Joop! 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joop! Wolfgang Joop Freigeist fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joop! Wolfgang Joop Freigeist, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Wolfgang Joop Freigeist by Joop!. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Wolfgang Joop Freigeist by Joop! αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Hugo Boss Boss Selection Ferrari Ferrari Black Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Krizia Krizia Uomo Istinto L`Erbolario Felci Lorenzo Villoresi Wild Lavender Loewe Loewe Pour Homme N10Z Intense TEN by Intense Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Kenzo Time for Peace Mansfield Georges Feghali Monte Carlo CnR Create Taurus for Men