Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Black Musk Jovan για γυναίκες

Black Musk Jovan για γυναίκες

Black Musk από Jovan είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Νότες Ανθών και Μόσχος;

Νότες Ανθών Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Musk by Jovan.

Black Musk Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Πραγματικα είναι ένα από τα καλύτερα αρώματα με musk.
Μυρίζει πολύ ωραία αλλά δεν κρατάει πάνω από μια ώρα σε μενα.Πολύ αδύναμο.

Jul
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jovan Black Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jovan Black Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Musk by Jovan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Musk by Jovan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Max Mara Max Mara Chopard Infiniment Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Shiseido Zen Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Byblos Essence Cacharel Scarlett Oriflame Miss O Fashion Princess Cliff Richard Dream Maker Donna Karan DKNY Golden Delicious