Σχεδιαστές » I-K » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Sex Appeal Jovan για άνδρες

Sex Appeal Jovan για άνδρες

Sex Appeal από Jovan είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Sex Appeal κυκλοφόρησε το έτος 1975. Το άρωμα περιέχει καρυκεύματα και νότες πρασίνου.

καρυκεύματα νότες πρασίνου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sex Appeal by Jovan.

Sex Appeal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jovan Sex Appeal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jovan Sex Appeal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sex Appeal by Jovan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sex Appeal by Jovan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Etro Anice Guepard Guepard Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Xerjoff Uden s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Sport Field Eisenberg J'ose Joya FvsS: Composition No. 6 Brandy Parfums Brandy CnR Create Sagittarius for Men