Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Woman Jovan για γυναίκες

Woman Jovan για γυναίκες

Woman Jovan για γυναίκες Βίντεο

Woman από Jovan είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Woman κυκλοφόρησε το έτος 1976. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Υλάνγκ Υλάνγκ, μοσχοκάρυδο, κόλιανδρος, καρυκεύματα, νότες ξύλων και Κεχριμπάρι.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Υλάνγκ Υλάνγκ μοσχοκάρυδο κόλιανδρος καρυκεύματα νότες ξύλων Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Woman by Jovan.

Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jovan Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jovan Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Woman by Jovan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Woman by Jovan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Gianfranco Ferre GF Ferre Lui-Him Baldessarini Del Mar Baldessarini Esprit Esprit Collection Man Kenzo Tokyo by Kenzo Juicy Couture Dirty English for Men Esteban Tonka L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur Agustin Davila Agustin Davila for Men Usher Usher VIP Krigler Cosy Cedar Wood Aramis Impeccable Florascent Aqua Colonia Vetyver