Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες

Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες

Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Hesperide Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες

Hesperide από Jovoy Paris είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Hesperide κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daniel Moliere. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, λεμόνι, Περγαμόντο και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, γιασεμί και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και λευκός μόσχος.

Μανταριν ορανζ λεμόνι Περγαμόντο νερόλι

Βιολέτα γιασεμί Κέδρος

Βέτιβερ λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hesperide by Jovoy Paris.

Hesperide Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jovoy Paris Hesperide fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jovoy Paris Hesperide, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hesperide by Jovoy Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hesperide by Jovoy Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Cerruti Image Woman Cartier Declaration Essence Montale Aromatic Lime Puma Puma Limited Edition Man Victoria`s Secret Very Sexy for Him Oriflame In Tune Xerjoff Kobe Everlast Cactus Shot Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Lush Icon DSH Perfumes Menthe Moderne Detaille Paradisii