Σχεδιαστές » I-K » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

L`Art de la Guerre Jovoy Paris για γυναίκες και άνδρες

L`Art de la Guerre Jovoy Paris για γυναίκες και άνδρες

L`Art de la Guerre από Jovoy Paris είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. L`Art de la Guerre κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vanina Muracciole. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Πράσινο Μήλο και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, αθάνατο, μοσχοκάρυδο και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, δέρμα, βρύα δριός και λάβδανο.

Περγαμόντο Πράσινο Μήλο ραβέντι

Λεβάντα αθάνατο μοσχοκάρυδο φύλλο βιολέτας

πατσουλί σανδαλόξυλο δέρμα βρύα δριός λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Art de la Guerre by Jovoy Paris.

L`Art de la Guerre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jovoy Paris L`Art de la Guerre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jovoy Paris L`Art de la Guerre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Art de la Guerre by Jovoy Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Art de la Guerre by Jovoy Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Guerlain Jicky Versace Dreamer Lancome Hypnôse Homme Hermes Elixir des Merveilles Joop! Wolfgang Joop Liz Claiborne Mambo for Men Yves Saint Laurent Jazz Prestige Mark Buxton Around Midnight Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Arrogance Arrogance Uomo Alexa Lixfeld 003 Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum