Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες

Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες

Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες Terra Incognita Jovoy Paris για γυναίκες Εικόνες

Terra Incognita από Jovoy Paris είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Terra Incognita κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sidonie Lancesseur. Οι νότες κορυφής είναι πάπυρος, Περγαμόντο, φρέζια και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι Αμύγδαλο, γιασεμί, παιώνια και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και πατσουλί.

πάπυρος Περγαμόντο φρέζια ροδάκινο

Αμύγδαλο γιασεμί παιώνια Βέτιβερ

Κεχριμπάρι Μόσχος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Terra Incognita by Jovoy Paris.

Terra Incognita Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Jovoy Paris Terra Incognita fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Jovoy Paris Terra Incognita, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Terra Incognita by Jovoy Paris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Terra Incognita by Jovoy Paris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict  "Dior Twist" Donna Karan Donna Karan Gold Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Corday Toujours Moi Dolce&Gabbana L`eau The One Bob Mackie Iridescence Guerlain Eau de Shalimar 2009 Fiorucci Amore 14 Red Space NK Champaca Juliet Stewart Juliet Nejma Nejma 3 Strange Invisible Perfumes Moon Garden