Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Ambrosia Joya για γυναίκες

Ambrosia Joya για γυναίκες

κανέλα
Ambrosia Joya για γυναίκες Εικόνες Ambrosia Joya για γυναίκες Εικόνες Ambrosia Joya για γυναίκες Εικόνες Ambrosia Joya για γυναίκες Εικόνες Ambrosia Joya για γυναίκες Εικόνες Ambrosia Joya για γυναίκες Εικόνες

Ambrosia από Joya είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Ambrosia κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rayda Vega. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, Μανταριν ορανζ και Καρύδα; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί και Βανιλια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, μοσχοκάρφι και Κανέλα.

Πετιτ γκρέιν Μανταριν ορανζ Καρύδα

πατσουλί Βανιλια

Κεχριμπάρι μοσχοκάρφι Κανέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambrosia by Joya.

Ambrosia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joya Ambrosia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joya Ambrosia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambrosia by Joya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambrosia by Joya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Little Black Dress Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Etat Libre d`Orange Noel au Balcon L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Coty Raw Vanilla Oriflame Nomadic Ulric de Varens Varens essentiel Ambre Mysterieux Tesori d`Oriente Hammam Rasasi Sadaf Damien Bash Parfum Lucifer No.3