Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Potion Joya για γυναίκες

Potion Joya για γυναίκες

Potion Joya για γυναίκες Εικόνες Potion Joya για γυναίκες Εικόνες Potion Joya για γυναίκες Εικόνες Potion Joya για γυναίκες Εικόνες Potion Joya για γυναίκες Εικόνες Potion Joya για γυναίκες Εικόνες

Potion από Joya είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Potion κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rayda Vega. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Λωτός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Λεβάντα Λωτός Περγαμόντο

Υλάνγκ Υλάνγκ σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Potion by Joya.

Potion Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Joya Potion fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Joya Potion, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Potion by Joya. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Potion by Joya αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Pal Zileri Concept No 18 Paco Rabanne Ultraviolet Man Summer Pop Ralph Lauren Romance for Men Luciano Soprani Soprani Uomo Creed Amalfi Flowers Tom Ford Italian Cypress Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him Pal Zileri Collezione Privata Colonia Purissima Cuba Paris Cuba Gold Adidas Adidas Moves Pulse Him Zippo Fragrances Zippo Original