Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Leiber Judith Leiber για γυναίκες

Leiber Judith Leiber για γυναίκες

Leiber Judith Leiber για γυναίκες Εικόνες Leiber Judith Leiber για γυναίκες Εικόνες

Leiber από Judith Leiber είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Leiber κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karine Dubreuil. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, Πετιτ γκρέιν, Oσμανθός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μιμόζα, Κυκλάμινο, τριαντάφυλλο, γαρδένια, γιασεμί και πιπεριά τσίλι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

ανανάς Πετιτ γκρέιν Oσμανθός Περγαμόντο

μιμόζα Κυκλάμινο τριαντάφυλλο γαρδένια γιασεμί πιπεριά τσίλι

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Leiber by Judith Leiber.

Leiber Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Judith Leiber Leiber fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Judith Leiber Leiber, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Leiber by Judith Leiber. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Leiber by Judith Leiber αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Yves Rocher Iris Noir Amouage Jubilation for Women Guerlain Terracotta Voile d'Ete Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Satellite Ipanema Aubusson Perlissima d`Aubusson Delle Grazie Paris Rouge Ayala Moriel The Purple Dress Rasasi Al Lulu Al Aswad Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Viktor&Rolf Flowerbomb Christmas 2010 Edition