Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Couture Juicy Couture για γυναίκες

Eau de Couture Juicy Couture για γυναίκες

Το είχα : 2

τουμπερόζα

Eau de Couture από Juicy Couture είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Couture κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Harry Fremont. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, καρπούζι, φρούτο του πάθους και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, Βανίλια, νότες ξύλων και πατσουλί.

Μανταριν ορανζ καρπούζι φρούτο του πάθους Πράσινο Μήλο

τουμπερόζα τριαντάφυλλο κρίνος

Καραμέλα Βανίλια νότες ξύλων πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Couture by Juicy Couture.

Eau de Couture Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Juicy Couture Eau de Couture fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Juicy Couture Eau de Couture, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Couture by Juicy Couture. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Couture by Juicy Couture αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Victorio & Lucchino Hechizo Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Lise Watier Capteur de Reves Reminiscence Etoile de Rem s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Gloria Vanderbilt Glorious Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations mark. mark Sophistique Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Avon 5th Avenue Taylor of London White Lily of the Valley