Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Swing Glamour Julian Rouas για γυναίκες

Swing Glamour Julian Rouas για γυναίκες

Swing Glamour Julian Rouas για γυναίκες Εικόνες

Swing Glamour από Julian Rouas είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Joseph Rubino. Η νότα κορυφής είναι βάμμα ρόδου; οι μεσαίες νότες είναι νότες ξύλων και Περγαμόντο; οι νότες της βάσης είναι ροζ τουλίπα και Βανιλια.

βάμμα ρόδου

νότες ξύλων Περγαμόντο

ροζ τουλίπα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Swing Glamour by Julian Rouas.

Swing Glamour Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Julian Rouas Swing Glamour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Julian Rouas Swing Glamour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Swing Glamour by Julian Rouas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Swing Glamour by Julian Rouas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chloe Chloe Guerlain Cherry Blossom Avon Pur Blanca Nanette Lepore Love Bird Bond No 9 Chelsea Flowers Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Elizabeth Arden Pretty Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Gale Hayman Style Caron Farnesiana Cliff Richard Summer Holiday Galimard Brindille