Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες

Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 3

Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες Βίντεο
Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες Εικόνες Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες Εικόνες

Citizen Queen από Juliette Has A Gun είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Citizen Queen κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Romano Ricci. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, ίριδα, δέρμα, Κεχριμπάρι, αθάνατο, λάβδανο Γαλλίας, Αλδεϋδες, λάβδανο, Περγαμόντο, πουδρένιες νότες, Μόσχος και ρετσίνη.

τριαντάφυλλο ίριδα δέρμα Κεχριμπάρι αθάνατο λάβδανο Γαλλίας Αλδεϋδες λάβδανο Περγαμόντο πουδρένιες νότες Μόσχος ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citizen Queen by Juliette Has A Gun.

Citizen Queen Σχόλια Αρωμάτων

Morticia
Morticia

Ίρις και τριαντάφυλλο όμορφα αναμιγμένα με δέρμα. Ο μόσχος και οι αλδεύδες δίνουν μια ελαφριά πουδρένια αίσθηση στη βάση του, τα άμπερ και λάβδανο μια ρητινώδη ζεστασιά. Γενικά δεν μου ταιριάζουν τα αρώματα με δέρμα αλλά στο συγκεκριμένο το δέρμα είναι ήπιο. Εχει πολύ καλή διάρκεια, είναι μυστηριώδες και κάπως σκοτεινό, και φυσικά πολύ μοντέρνο.
Κατάλληλο να φορεθεί βράδυ.

Mar
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Juliette Has A Gun Citizen Queen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Juliette Has A Gun Citizen Queen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citizen Queen by Juliette Has A Gun. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citizen Queen by Juliette Has A Gun αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK be Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Ralph Lauren Glamourous Daylight Esprit Life by Esprit Bvlgari BLV Absolute Esteban Patchouli Revlon Fire & Ice Cool Ajmal Facets of Her Miya Shinma Kaze Cristiano Fissore Cashmere for Women O Boticario Rhea Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go