Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες

Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 3

Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες Βίντεο
Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες Εικόνες Citizen Queen Juliette Has A Gun για γυναίκες Εικόνες

Citizen Queen από Juliette Has A Gun είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Citizen Queen κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Romano Ricci. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, ίριδα, δέρμα, Κεχριμπάρι, αθάνατο, λάβδανο Γαλλίας, Αλδεϋδες, λάβδανο, Περγαμόντο, πουδρένιες νότες, Μόσχος και ρετσίνη.

τριαντάφυλλο ίριδα δέρμα Κεχριμπάρι αθάνατο λάβδανο Γαλλίας Αλδεϋδες λάβδανο Περγαμόντο πουδρένιες νότες Μόσχος ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Citizen Queen by Juliette Has A Gun.

Citizen Queen Σχόλια Αρωμάτων

Morticia
Morticia

Ίρις και τριαντάφυλλο όμορφα αναμιγμένα με δέρμα. Ο μόσχος και οι αλδεύδες δίνουν μια ελαφριά πουδρένια αίσθηση στη βάση του, τα άμπερ και λάβδανο μια ρητινώδη ζεστασιά. Γενικά δεν μου ταιριάζουν τα αρώματα με δέρμα αλλά στο συγκεκριμένο το δέρμα είναι ήπιο. Εχει πολύ καλή διάρκεια, είναι μυστηριώδες και κάπως σκοτεινό, και φυσικά πολύ μοντέρνο.
Κατάλληλο να φορεθεί βράδυ.

Mar
2013

Citizen Queen by Juliette Has A Gun 4.67 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Σύνδεση με προσφορές αγορών

Juliette Has A Gun Citizen Queen Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
FragranceX.com
Eau De Parfum 3.4oz
101.84 USD
Citizen Queen Perfume by Juliette Has a Gun, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
FragranceNet.com
Eau De Parfum 3.3oz
119.00 USD
Juliette Has A Gun Citizen Queen Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Juliette Has A Gun Citizen Queen Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Juliette Has A Gun Citizen Queen fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Juliette Has A Gun Citizen Queen, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Citizen Queen by Juliette Has A Gun. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Citizen Queen by Juliette Has A Gun αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chopard Madness Salvador Dali Purplelight Avon True Glow Al-Rehab Al Fakhamah Ghost Ghost Serenity Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Esteban Tourbillon de thé Novae Plus Blue Minou Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Molinard Lavande Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Modigliani Supreme