Σχεδιαστές » I-K » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Moon Dance Juliette Has A Gun για γυναίκες

Moon Dance Juliette Has A Gun για γυναίκες

τουμπερόζα
Moon Dance Juliette Has A Gun για γυναίκες Εικόνες

Moon Dance από Juliette Has A Gun είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Moon Dance κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Περγαμόντο

τουμπερόζα τριαντάφυλλο Βιολέτα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moon Dance by Juliette Has A Gun.

Moon Dance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Juliette Has A Gun Moon Dance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Juliette Has A Gun Moon Dance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moon Dance by Juliette Has A Gun. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moon Dance by Juliette Has A Gun αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Aromatics Elixir Trussardi Trussardi Skin Lancetti Etre Special Edition II Nina Ricci Deci Dela Demeter Fragrance Cosmopolitan Coctail B Never Too Busy To Be Beautiful 1000 Kisses Deep David & Victoria Beckham Signature Story for Her Burberry Society Marbert Scarf Adolfo Dominguez U Black Mujer Lancetti Madame Jean Patou Caline