Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Oil Fiction Juliette Has A Gun για γυναίκες και άνδρες

Oil Fiction Juliette Has A Gun για γυναίκες και άνδρες

κίτρινο φλόραλ
τουμπερόζα
Oil Fiction Juliette Has A Gun για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oil Fiction Juliette Has A Gun για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oil Fiction Juliette Has A Gun για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oil Fiction Juliette Has A Gun για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oil Fiction από Juliette Has A Gun είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oil Fiction κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Κεχριμπάρι, Υλάνγκ Υλάνγκ, πατσουλί, ίριδα, τουμπερόζα, λάβδανο, πάπυρος, σαφράν, Αμπροξάν, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο Κεχριμπάρι Υλάνγκ Υλάνγκ πατσουλί ίριδα τουμπερόζα λάβδανο πάπυρος σαφράν Αμπροξάν Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oil Fiction by Juliette Has A Gun.

Oil Fiction Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Juliette Has A Gun Oil Fiction fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Juliette Has A Gun Oil Fiction, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oil Fiction by Juliette Has A Gun. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oil Fiction by Juliette Has A Gun αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Esprit Esprit Horizon Men Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Avon Surrender Memo Siwa Prada No10 Myrrhe La Maison de la Vanille Vanille Noire du Mexique Pupa Puposhka Gold Guerlain Mouchoir de Monsieur Demeter Fragrance Beeswax Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Van Cleef & Arpels Midnight in Paris