Σχεδιαστές » I-K » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Azbah Junaid Jamshed για γυναίκες

Azbah Junaid Jamshed για γυναίκες

μέλι
Azbah Junaid Jamshed για γυναίκες Εικόνες

Azbah από Junaid Jamshed είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Azbah κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Νότες φρούτων και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών, μέλι, Λωτός και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Βανίλια.

Νότες φρούτων Εσπεριδοειδή

Νότες Ανθών μέλι Λωτός κρίνος

νότες  ξύλων Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Azbah by Junaid Jamshed.

Azbah Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Junaid Jamshed Azbah fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Junaid Jamshed Azbah, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Azbah by Junaid Jamshed. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Azbah by Junaid Jamshed αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Mario Valentino Ocean Rain Replay Replay Your Fragrance! for Him Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf The American Line Navy - Liberty Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Julian Rouas Swing Black Phoenix Alchemy Lab Mr. Qubit James Heeley Sel Marin Bella Bellissima Perfect Man Alternative Quiksilver Quiksilver for Men Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition