Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

KL Homme Karl Lagerfeld για άνδρες

KL Homme Karl Lagerfeld για άνδρες

Το είχα : 1

KL Homme Karl Lagerfeld για άνδρες Εικόνες

KL Homme από Karl Lagerfeld είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. KL Homme κυκλοφόρησε το έτος 1986. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Firmenich. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, πορτοκάλι και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί, Γεράνι, Κανέλα, τριαντάφυλλο, σανδαλόξυλο και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βενζόη , μοσχογαλή, Μόσχος και Βανίλια.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι πορτοκάλι Ροδόξυλο Βραζιλίας

Γαρύφαλλο γιασεμί Γεράνι Κανέλα τριαντάφυλλο σανδαλόξυλο πατσουλί

Κεχριμπάρι Βενζόη μοσχογαλή Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about KL Homme by Karl Lagerfeld.

KL Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Karl Lagerfeld KL Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Karl Lagerfeld KL Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει KL Homme by Karl Lagerfeld. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για KL Homme by Karl Lagerfeld αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Karl Lagerfeld Photo Aqaba Aqaba Classic Frederic Malle Noir Epices Al Haramain Perfumes Al Buraq Miller Harris Fleur Oriental Penhaligon`s LP No.9 for Men biehl parfumkunstwerke mb03 Pacifica Mexican Cocoa Police Pure Police Pure DNA Homme Ayala Moriel Razala Calvin Klein ck IN2U Heat Him