Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Liquid Karl Karl Lagerfeld για γυναίκες και άνδρες

Liquid Karl Karl Lagerfeld για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

κακάο

Liquid Karl από Karl Lagerfeld είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Liquid Karl κυκλοφόρησε το έτος 2004. Liquid Karl έχει δημιουργηθεί από Pascal Gaurin, Bruno Jovanovic και Sandrine Malin. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι, κύμινο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι σόγια, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και Κακάο; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός και Κέδρος. Αυτό είναι το νικητήριο άρωμα της κατηγορίας FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Private Label/Direct Sell 2005.

πιπέρι κύμινο Κάρδαμο

σόγια πλουμέρια(φρατζιπάνι) Κακάο

βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Liquid Karl by Karl Lagerfeld.

Liquid Karl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Karl Lagerfeld Liquid Karl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Karl Lagerfeld Liquid Karl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Liquid Karl by Karl Lagerfeld. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Liquid Karl by Karl Lagerfeld αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Hugo Boss Boss Soul Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Burberry London for Men Serge Lutens Chergui Al Haramain Perfumes Al Buraq Les Nereides Oriental Lumpur Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Ormonde Jayne Orris Noir Bond No 9 Brooklyn Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Calvin Klein ck IN2U Heat Him Carolina Gynning Passion