Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Photo Karl Lagerfeld για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Photo Karl Lagerfeld για άνδρες Βίντεο
Photo Karl Lagerfeld για άνδρες Εικόνες Photo Karl Lagerfeld για άνδρες Εικόνες

Photo από Karl Lagerfeld είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Photo κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, Λεβάντα, Μανταριν ορανζ, γάλβανο, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, μέλι, κόλιανδρος, Γαρύφαλλο, γιασεμί, κύμινο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βενζόη , βρύα δριός, ξύλο γκουαϊακ και Κέδρος.

Αλδεϋδες Λεβάντα Μανταριν ορανζ γάλβανο Περγαμόντο λεμόνι

Κυκλάμινο μέλι κόλιανδρος Γαρύφαλλο γιασεμί κύμινο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βενζόη βρύα δριός ξύλο γκουαϊακ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Photo by Karl Lagerfeld.

Photo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Karl Lagerfeld Photo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Karl Lagerfeld Photo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Photo by Karl Lagerfeld. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Photo by Karl Lagerfeld αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Giorgio Armani Armani Code Victoria`s Secret Rapture Coty Dulce Vanilla Miller Harris Fleur Oriental Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Karl Lagerfeld Liquid Karl Coty Dark Vanilla Czech & Speake Frankincense and Myrrh M. Micallef Spicy for Him Yves Rocher Eryo SoOud Asmar DSH Perfumes December