Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Trellis Kat Burki για γυναίκες

Trellis Kat Burki για γυναίκες

Trellis από Kat Burki είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Trellis κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, νότες ξύλων, Κεχριμπάρι, Παλλισανδρος, σανδαλόξυλο και ρίζωμα ίρις.

νότες πρασίνου πορτοκάλι

γιασεμί τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας Υλάνγκ Υλάνγκ

Μόσχος νότες  ξύλων Κεχριμπάρι Παλλισανδρος σανδαλόξυλο ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Trellis by Kat Burki.

Trellis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kat Burki Trellis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kat Burki Trellis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Trellis by Kat Burki. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Trellis by Kat Burki αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Montale White Aoud Agatha Ruiz de la Prada El Beso Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Adidas Adidas Pure Energy Ralph Lauren Romance Be Mine Acqua di Portofino Donna Blumarine Bellissima O Boticario Accordes Rasasi First Love Nobile 1942 Ponte Vecchio W NANADEBARY Classic Pink