Σχεδιαστές » I-K » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Kissable Katie Price aka Jordan για γυναίκες

Kissable Katie Price aka Jordan για γυναίκες

Kissable Katie Price aka Jordan για γυναίκες Εικόνες

Kissable από Katie Price aka Jordan είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Kissable κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι σταφύλια, Μανταριν ορανζ και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, αγιόκλημα, γιασεμί και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

σταφύλια Μανταριν ορανζ δαμάσκηνο

άνθη πορτοκαλιάς αγιόκλημα γιασεμί κρίνος

Βανίλια σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kissable by Katie Price aka Jordan.

Kissable Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Katie Price aka Jordan Kissable fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Katie Price aka Jordan Kissable, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kissable by Katie Price aka Jordan. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kissable by Katie Price aka Jordan αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Oriflame Divine Sensual Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Boadicea the Victorious Intense Coty Ici O Boticario Glamour Secrets Black Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Stacked Style Fiore Flirt Stacked Style Dolce Dew Stacked Style Enchantress Love Passport Fairy Wish Michel Germain Tattoo Jeanne Arthes Amore Mio