Σχεδιαστές » I-K » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Killer Queen Oh So Sheer Katy Perry για γυναίκες

Killer Queen Oh So Sheer Katy Perry για γυναίκες

caramel
Killer Queen Oh So Sheer Katy Perry για γυναίκες Εικόνες

Killer Queen Oh So Sheer από Katy Perry είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Killer Queen Oh So Sheer κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Le Guernec. Οι νότες κορυφής είναι Φρούτα του Δάσους, μουριά, Φραγκοστάφυλλο και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι Σελόζια, πλουμέρια(φρατζιπάνι), γιασεμί και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι ξύλο κασμίρι, πατσουλί, πραλίνα και Καραμέλα.

Φρούτα του Δάσους μουριά Φραγκοστάφυλλο δαμάσκηνο

Σελόζια πλουμέρια(φρατζιπάνι) γιασεμί φρέζια

ξύλο κασμίρι πατσουλί πραλίνα Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Killer Queen Oh So Sheer by Katy Perry.

Killer Queen Oh So Sheer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Killer Queen Oh So Sheer by Katy Perry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Killer Queen Oh So Sheer by Katy Perry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Pussy Deluxe Pussy Deluxe Carol`s Daughter Pearls IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Alain Delon Samourai Woman Love Gold Koto Parfums Hello Kitty Woman Gale Hayman Delicious Cotton Candy Yves Rocher FlowerParty O Boticario Glamour Secrets Black Stacked Style Fiore Flirt Faberlic Chateaux de la Loire GoodTrueBeautiful Lovelily Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris