Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Spring Reign Katy Perry για γυναίκες

Spring Reign Katy Perry για γυναίκες

Spring Reign Katy Perry για γυναίκες Εικόνες Spring Reign Katy Perry για γυναίκες Εικόνες Spring Reign Katy Perry για γυναίκες Εικόνες Spring Reign Katy Perry για γυναίκες Εικόνες

Spring Reign από Katy Perry είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Spring Reign κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι ροζ φρέζια, Βιολέτα και Άνθη φραγκοσταφυλλιας; οι μεσαίες νότες είναι Μαγιάτικο τριαντάφυλλο, γαρδένια και Αρτεμισία; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, κασμήρι και Βενζόη.

ροζ  φρέζια Βιολέτα Άνθη φραγκοσταφυλλιας

Μαγιάτικο τριαντάφυλλο γαρδένια Αρτεμισία

Κέδρος κασμήρι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Spring Reign by Katy Perry.

Spring Reign Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Katy Perry Spring Reign fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Katy Perry Spring Reign, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Spring Reign by Katy Perry. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Spring Reign by Katy Perry αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Al-Rehab Taif Ineke Evening Edged In Gold Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Remy Latour Lune d`Ete Opus Oils Jitterbug Lalique Nilang Viktor&Rolf Flowerbomb Pink Sparkle Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Rasasi Al Ward Al Musk Playboy Play It Spicy John Mac Steed Lady Mac Steed Rose