Σχεδιαστές » I-K » Δερμα « Ομάδες

Fleur de Peau Keiko Mecheri για γυναίκες

Fleur de Peau Keiko Mecheri για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Fleur de Peau από Keiko Mecheri είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες. Fleur de Peau κυκλοφόρησε το έτος 2002. Το άρωμα περιέχει ίριδα, δέρμα, Κεχριμπάρι, Υλάνγκ Υλάνγκ και Μανταριν ορανζ.

ίριδα δέρμα Κεχριμπάρι Υλάνγκ Υλάνγκ Μανταριν ορανζ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fleur de Peau by Keiko Mecheri.

Fleur de Peau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Keiko Mecheri Fleur de Peau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Keiko Mecheri Fleur de Peau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fleur de Peau by Keiko Mecheri. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fleur de Peau by Keiko Mecheri αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Versace Versace L'Homme Mark Buxton Hot Leather Odori Cuoio Alford & Hoff Alford & Hoff Boadicea the Victorious Vibrant Avon Aromadisiac for Him Krigler Lieber Gustav 14 CB I Hate Perfume In The Library Serge Lutens Boxeuses Montale Aoud Leather Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris S-Perfume Se-x