Σχεδιαστές » I-K » « Ομάδες

Les Zazous Keiko Mecheri για γυναίκες και άνδρες

Les Zazous Keiko Mecheri για γυναίκες και άνδρες

Les Zazous από Keiko Mecheri είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, νότες πρασίνου, τριαντάφυλλο, Λεβάντα, σανδαλόξυλο, ρετσίνη και Βέτιβερ.

Κεχριμπάρι νότες πρασίνου τριαντάφυλλο Λεβάντα σανδαλόξυλο ρετσίνη Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Les Zazous by Keiko Mecheri.

Les Zazous Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Keiko Mecheri Les Zazous fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Keiko Mecheri Les Zazous, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Les Zazous by Keiko Mecheri. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Les Zazous by Keiko Mecheri αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Michael Kors Island Palm Beach Satellite A La Figue! Yves Rocher Mure Sauvage Rosario Flores Almas Cartier Santos Eau de Sport Rance 1795 Laetitia Millesime s.Oliver s.Oliver Selection for Men Revlon Head Over Heels Sorelle Fontana If Jeans for Women Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Demeter Fragrance Rain Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme