Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Peau de Peche Keiko Mecheri για γυναίκες

Peau de Peche Keiko Mecheri για γυναίκες

Peau de Peche από Keiko Mecheri είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Peau de Peche κυκλοφόρησε το έτος 2002. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, πουδρένιες νότες, ρίζα ίρις, Μόσχος, λευκό ροδάκινο, Κεχριμπάρι και νότες ξύλων.

σανδαλόξυλο πουδρένιες νότες ρίζα ίρις Μόσχος λευκό ροδάκινο Κεχριμπάρι νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peau de Peche by Keiko Mecheri.

Peau de Peche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Keiko Mecheri Peau de Peche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Keiko Mecheri Peau de Peche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peau de Peche by Keiko Mecheri. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peau de Peche by Keiko Mecheri αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Al-Rehab Maysoon Eau D`Italie Paestum Rose Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Guerlain Quand Vient La Pluie Esteban Patchouli Alyssa Ashley White Musk Masaki Matsushima M Succes de Paris Fujiyama Jesus Del Pozo On El O Boticario Rhea Kenzo Once Upon a Time pour Femme