Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη « Ομάδες

`ilm Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

`ilm Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

ουντ

`ilm από Kemi Blending Magic είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. `ilm κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι Ουντ; η μεσαία νότα είναι Ουντ; η νότα της βάσης είναι Ουντ.

Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about `ilm by Kemi Blending Magic.

`ilm Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic `ilm fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic `ilm, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει `ilm by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για `ilm by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Ferrari Ferrari No 1 Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Le Labo Vetyver 46 Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Jacques Bogart Witness Serge Lutens Bois et Musc Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver