Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Elixir Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Elixir Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Elixir από Kemi Blending Magic είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Elixir κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Νότες Ανθών και βάλσαμο κοπαχου; οι μεσαίες νότες είναι έλαιο κυπριόλης, λάβδανο και ιουνίπερος; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, λάβδανο, βάλσαμο γκουρζαν και Κεχριμπάρι.

Νότες Ανθών βάλσαμο κοπαχου

έλαιο κυπριόλης λάβδανο ιουνίπερος

Ουντ λάβδανο βάλσαμο γκουρζαν Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elixir by Kemi Blending Magic.

Elixir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Elixir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Elixir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elixir by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elixir by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Rochas Desir Pour Homme Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Guerlain Habit de Metal Masaki Matsushima Aqua Mat Homme Creed Bois du Portugal Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Emanuel Ungaro Ungaro Teufels Kuche Patchouly Incubus CnR Create Aquarius for Men Smell Bent Sexy Turtleneck