Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Hayat Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Hayat Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Hayat από Kemi Blending Magic είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Hayat κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, Λεβάντα και σαφράν; οι μεσαίες νότες είναι Κάρδαμο, Κανέλα και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι έλαιο κυπριόλης, Κέδρος, πατσουλί και Ουντ.

Νεράντζι Λεβάντα σαφράν

Κάρδαμο Κανέλα Κεχριμπάρι

έλαιο κυπριόλης Κέδρος πατσουλί Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hayat by Kemi Blending Magic.

Hayat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Hayat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Hayat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hayat by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hayat by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Baldessarini Del Mar Baldessarini Jil Sander Sport for Men Pal Zileri Lab Andy Warhol Pop pour Homme Bijan Bijan VIP Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Anya`s Garden Temple Romeo Gigli Laki Basile Basile Young Uomo Chantecaille Vetyver Pierre Balmain Carbone de Balmain