Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Jabir Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Jabir Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

ουντ

Jabir από Kemi Blending Magic είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Jabir κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι, φρέζια και Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, πατσουλί, Βέτιβερ, Μόσχος και Ουντ.

ροζ πιπέρι φρέζια Βιολέτα

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας παιώνια

Βανίλια πατσουλί Βέτιβερ Μόσχος Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jabir by Kemi Blending Magic.

Jabir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Jabir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Jabir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jabir by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jabir by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Gloria Vanderbilt Vanderbilt Givenchy Organza Fleur d'Oranger de Nabeul 2006 Alexander McQueen Kingdom Summer Jean Paul Gaultier Classique Prestige Escentric Molecules Escentric 02 Mila Schön Mila Schön Lei Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Juicy Couture Couture Couture Tesori d`Oriente Orchidea della Cina Guerlain Shalimar Edition Charms Eau de Parfum Bath and Body Works Dark Kiss