Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Kemi Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Kemi Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

caramel
ουντ

Kemi από Kemi Blending Magic είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Kemi κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Κέδρος και Ουντ; οι μεσαίες νότες είναι βάλσαμο γκουρζαν, Καραμέλα, Καστορέουμ και μοσχογαλή; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και νότες ξύλων.

Κέδρος Ουντ

βάλσαμο γκουρζαν Καραμέλα Καστορέουμ μοσχογαλή

σανδαλόξυλο Βανίλια νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kemi by Kemi Blending Magic.

Kemi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Kemi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Kemi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kemi by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kemi by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Gloria Thierry Mugler Alien Adidas Adidas Victory League Orlane Be 21 L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Manuel Canovas Ballade Verte Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Reminiscence Noir DSH Perfumes Vintage Patchouly Mexx Perspective Woman Creed Spice and Wood Smell Bent Reindeer Games