Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Layla Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Layla Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Layla από Kemi Blending Magic είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Layla κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρφι και μοσχοκάρυδο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και Γλυκιές Νότες.

μοσχοκάρφι μοσχοκάρυδο

Υλάνγκ Υλάνγκ Κέδρος

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια Γλυκιές Νότες

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Layla by Kemi Blending Magic.

Layla Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Layla fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Layla, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Layla by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Layla by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Avon Black Suede Touch Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Frapin Caravelle Epicee Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon DSH Perfumes Cafe Noir Tesori d`Oriente Marrakech Neroli E Cardamomo SoOud Hajj By Bobo Dinner Strange Invisible Perfumes Arunima