Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Luna Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Luna Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

τροπικό

Luna από Kemi Blending Magic είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Luna κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Μήλο, Μάνγκο, νότες πρασίνου, Φραγκοστάφυλλο, Βερίκοκο, θυμίαμα και νότες μπαχαρικών; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, γιασεμί, τριαντάφυλλο, ίριδα και δέρμα από Ρωσσία; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

λεμόνι Μανταριν ορανζ Μήλο Μάνγκο νότες πρασίνου Φραγκοστάφυλλο Βερίκοκο θυμίαμα νότες μπαχαρικών

Κέδρος γιασεμί τριαντάφυλλο ίριδα δέρμα από Ρωσσία

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Luna by Kemi Blending Magic.

Luna Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Luna fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Luna, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Luna by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Luna by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Dolce&Gabbana The One Montblanc Femme Individuelle Avon In Bloom Miss Sixty Miss Sixty Elixir Montana Montana Mood Soft Iceberg The Iceberg Fragrance Masaki Matsushima Suu Essentially Me Souk Filles des Iles Floral Sensuel Parfums 06130 Feuille de Reglisse Robert Piguet Calypso Jacques Fath Expression