Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Tempest Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Tempest Kemi Blending Magic για γυναίκες και άνδρες

Tempest από Kemi Blending Magic είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Tempest κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι, πορτοκάλι , Πετιτ γκρέιν, Λεβάντα, Έλεμι και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος, έλαιο κυπριόλης, βάλσαμο γκουρζαν, γιασεμί, κασμήρι και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, Μόσχος, Κεχριμπάρι και Ουντ.

Περγαμόντο λεμόνι πορτοκάλι Πετιτ γκρέιν Λεβάντα Έλεμι τζίντζερ

Κέδρος έλαιο κυπριόλης βάλσαμο γκουρζαν γιασεμί κασμήρι τριαντάφυλλο

πατσουλί σανδαλόξυλο Βέτιβερ Μόσχος Κεχριμπάρι Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tempest by Kemi Blending Magic.

Tempest Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kemi Blending Magic Tempest fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kemi Blending Magic Tempest, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tempest by Kemi Blending Magic. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tempest by Kemi Blending Magic αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Davidoff Zino Davidoff Al-Rehab Rehab Ted Lapidus Altamir Kenzo Peace Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Christian Dior Elixir Midnight Poison Montblanc Individuel Vegueros Vegueros Molinard Les Orientaux: Patchouli Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier CB I Hate Perfume Fire From Heaven