Σχεδιαστές » I-K » Αρωματικο « Ομάδες

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole για άνδρες

Kenneth Cole New York Men Kenneth Cole για άνδρες

θαλασσινό

Kenneth Cole New York Men από Kenneth Cole είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Kenneth Cole New York Men κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Steve Demercado. Οι νότες κορυφής είναι Φραγκοστάφυλλο, Μανταριν ορανζ, Βέτιβερ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, κρίνος, θαλασσινές νότες και πιπεριά τσίλι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Φραγκοστάφυλλο Μανταριν ορανζ Βέτιβερ λεμόνι

ίριδα κρίνος θαλασσινές νότες πιπεριά τσίλι

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole.

Kenneth Cole New York Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kenneth Cole New York Men by Kenneth Cole αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Creed Silver Mountain Water Perry Ellis Portfolio Green for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Kenzo Kenzo Homme Fresh Airness Cool Instinct Gap G7 Spiked Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fogile di Basilico Masaki Matsushima M;0°С Men Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Demeter Fragrance Always Focused Michel Germain Tattoo Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer