Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Fleur de Yuzu Kenzo για γυναίκες

Eau de Fleur de Yuzu Kenzo για γυναίκες

Eau de Fleur de Yuzu Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Eau de Fleur de Yuzu από Kenzo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Fleur de Yuzu κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, γκρειπ φρουτ και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι φρούτο Γιούζου, Νότες Ανθών και Νότες φρούτων; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

νότες πρασίνου γκρειπ φρουτ Εσπεριδοειδή

φρούτο Γιούζου Νότες Ανθών Νότες φρούτων

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Fleur de Yuzu by Kenzo.

Eau de Fleur de Yuzu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Eau de Fleur de Yuzu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Eau de Fleur de Yuzu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Fleur de Yuzu by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Fleur de Yuzu by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Miss Boucheron Campos de Ibiza Jazmin Aqaba The Sands of Aqaba Clean Clean Fragrance Revlon Charlie Blue Nautica Nautica Bermuda Blue Lorenzo Villoresi Donna Floris Malmaison Floris Tuberose Loewe I Loewe You Tonight Givenchy Very Irresistible Summer Vibrations Lalique Fleur de Cristal