Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Flower by Kenzo Essentielle Kenzo για γυναίκες

Flower by Kenzo Essentielle Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 3 Το θέλω: 1

καπνιστό
Flower by Kenzo Essentielle Kenzo για γυναίκες Εικόνες Flower by Kenzo Essentielle Kenzo για γυναίκες Εικόνες Flower by Kenzo Essentielle Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Flower by Kenzo Essentielle από Kenzo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Flower by Kenzo Essentielle κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, γιασεμί, Μόσχος, Βανίλια, θυμίαμα, μπουμπουρντζελία, πιπέρι μαύρο και ροζ πιπέρι.

τριαντάφυλλο γιασεμί Μόσχος Βανίλια θυμίαμα μπουμπουρντζελία πιπέρι μαύρο ροζ πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower by Kenzo Essentielle by Kenzo.

Flower by Kenzo Essentielle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Flower by Kenzo Essentielle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Flower by Kenzo Essentielle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower by Kenzo Essentielle by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower by Kenzo Essentielle by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Moschino Cheap & Chic Christian Dior Pure Poison Elixir Gucci Gucci Rush Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Christian Dior Pure Poison Christian Dior Dune Donna Karan DKNY Golden Delicious Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Christian Dior Dolce Vita Lancome Hypnose Estée Lauder Pleasures Intense Dolce&Gabbana D&G Light Blue Donna Karan Pure DKNY Kenzo Kenzo Amour Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Thierry Mugler Angel Kenzo Summer by Kenzo Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Allure