Σχεδιαστές » I-K » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Flower by Kenzo Oriental  Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

καπνιστό
Flower by Kenzo Oriental  Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Flower by Kenzo Oriental από Kenzo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Flower by Kenzo Oriental κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι Νότες Ανθών και θυμίαμα; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι πιπέρι και Βανίλια.

Νότες Ανθών θυμίαμα

Βιολέτα τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

πιπέρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower by Kenzo Oriental by Kenzo.

Flower by Kenzo Oriental Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

μμ, θυμιαμα, πιπερι, βανιλια και λουλουδενιες νοτες...."ζεστοι", ομορφοι συνδιασμοι. καθαρα ανατολιτικο αρωμα, μαγευτικο, υπεροχο. μπορει να μην ειναι πολυ γνωστο εδω στην ελλαδα γιατι το εχω δει μονο σε 2 μαγαζια, αλλα ειναι πολυ ομορφο ξυλωδες αρωμα

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Flower by Kenzo Oriental fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Flower by Kenzo Oriental , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower by Kenzo Oriental by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower by Kenzo Oriental by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Estée Lauder Sensuous Givenchy Organza Moschino Cheap & Chic Bvlgari Jasmin Noir Estée Lauder Sensuous Noir Dolce&Gabbana D&G Light Blue Gucci Gucci Rush Christian Dior Pure Poison Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Kenzo Kenzo Amour Chloe Love Eau Intense Thierry Mugler Angel Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Christian Dior Pure Poison Elixir Lancome Tresor Midnight Rose Estée Lauder Sensuous Nude Donna Karan Cashmere Mist Lancome Hypnose