Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Flower in the Air Summer Edition Kenzo για γυναίκες

Flower in the Air Summer Edition Kenzo για γυναίκες

ξινό
Flower in the Air Summer Edition Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Flower in the Air Summer Edition από Kenzo είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Flower in the Air Summer Edition κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινη σταφίδα, ρόδι και γκουαβα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και φρέζια; η νότα της βάσης είναι λευκός μόσχος.

κόκκινη σταφίδα ρόδι γκουαβα

τριαντάφυλλο φρέζια

λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Flower in the Air Summer Edition by Kenzo.

Flower in the Air Summer Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Flower in the Air Summer Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Flower in the Air Summer Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Flower in the Air Summer Edition by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Flower in the Air Summer Edition by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Naomi Campbell Cat Deluxe Oscar de la Renta Red Orchid Mariella Burani Eau Rosee Victoria`s Secret Sexy Little Thing Parfums Privilege Privilege B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Benefit Maybe Baby Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Victoria`s Secret Pretty in Pink Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Alta Moda Sweet Heart