Σχεδιαστές » I-K » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Jeu d'Amour Kenzo για γυναίκες

Jeu d'Amour Kenzo για γυναίκες

τουμπερόζα
Jeu d'Amour Kenzo για γυναίκες Εικόνες Jeu d'Amour Kenzo για γυναίκες Εικόνες Jeu d'Amour Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Jeu d'Amour από Kenzo είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Jeu d'Amour κυκλοφόρησε το έτος 2014. Jeu d'Amour έχει δημιουργηθεί από Daphne Bugey και Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι κόκκινο μανταρίνι, ρόδι και τσάι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

κόκκινο μανταρίνι ρόδι τσάι

τουμπερόζα φρέζια

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jeu d'Amour by Kenzo.

Jeu d'Amour Σχόλια Αρωμάτων

lia arg.
lia arg.

Καταπληκτικός συνδυασμός φρούτων με αποτέλεσμα ένα "παιχνίδι αγάπης" εξίσου και το όνομα του.Ενα από τα πιο πετυχημένα αρώματα του οίκου kenzo.

Mar
2015

Jeu d'Amour by Kenzo 4.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Jeu d'Amour fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Jeu d'Amour, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jeu d'Amour by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jeu d'Amour by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Escada Escada Magnetic Beat Acqua di Biella Janca Molinard Molinard de Molinard B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance So...? So...?Exciting So...? So...? Exclusive Acorelle Orchidee Blanche Roccobarocco Tre Joya FvsS: Composition No. 1 MOR Cassis Noir Jeanne Arthes Boum Mango