Σχεδιαστές » I-K » Λουλουδενιο « Ομάδες

Kenzo Amour Florale Kenzo για γυναίκες

Kenzo Amour Florale Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 2

Kenzo Amour Florale Kenzo για γυναίκες Εικόνες Kenzo Amour Florale Kenzo για γυναίκες Εικόνες Kenzo Amour Florale Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Kenzo Amour Florale από Kenzo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Kenzo Amour Florale κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daphne Bugey. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Κάρδαμο, Φραγκοστάφυλλο και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι), τριαντάφυλλο και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

νερόλι Κάρδαμο Φραγκοστάφυλλο γκρειπ φρουτ

πλουμέρια(φρατζιπάνι) τριαντάφυλλο γαρδένια

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kenzo Amour Florale by Kenzo.

Kenzo Amour Florale Σχόλια Αρωμάτων

betty_boop
betty_boop

To πιο φλόραλ-πούδρας άρωμα από όλη την σειρά Kenzo.
Ακολούθησαν και άλλα από τη σειρά floral αλλά το πρώτο ήταν το πιο ξεχωριστό και αγνό λευκό.

Aug
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Kenzo Amour Florale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Kenzo Amour Florale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kenzo Amour Florale by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kenzo Amour Florale by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Escada Ibiza Hippie Escada Escada Collection 2001 Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Molinard Bois Fleuri Loewe Gala de Dia M. Micallef Les 4 Saisons: Printemps American Beauty Beloved Red Rose Weil Fleur De Weil Des Filles a la Vanille Musc Venitien Melvita Floral Water Cornflower