Σχεδιαστές » I-K » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Kenzo Amour Indian Holi Kenzo για γυναίκες

Kenzo Amour Indian Holi Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 3 Το θέλω: 3

Kenzo Amour Indian Holi Kenzo για γυναίκες Εικόνες Kenzo Amour Indian Holi Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Kenzo Amour Indian Holi από Kenzo είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Kenzo Amour Indian Holi κυκλοφόρησε το έτος 2008. Kenzo Amour Indian Holi έχει δημιουργηθεί από Daphne Bugey και Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι Άνθη Κερασιάς, ρύζι, θυμίαμα και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ροζ πιπέρι, πλουμέρια(φρατζιπάνι) και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Άνθη Κερασιάς ρύζι θυμίαμα κόκκινα μούρα

παιώνια ροζ πιπέρι πλουμέρια(φρατζιπάνι) τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kenzo Amour Indian Holi by Kenzo.

Kenzo Amour Indian Holi Σχόλια Αρωμάτων

dark_rose
dark_rose

αυτο το αρωμα ειναι ακρως ανατολιτικο. η βανιλια ειναι αρκετα εντονη και γενικα "φερνει" πολυ ανατολιτικα στοιχεια. μ'αρεσει παρα πολυ αν και δεν το αγορασα, απλα το δοκιμασα απο μια φιλη μου, γιατι ειναι λιγο τσιμπημενο.

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Kenzo Amour Indian Holi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Kenzo Amour Indian Holi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kenzo Amour Indian Holi by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kenzo Amour Indian Holi by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Kenzo Kenzo Amour Donna Karan DKNY Golden Delicious Gucci Gucci Rush Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Moschino Cheap & Chic Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Jennifer Lopez Live Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Bvlgari Omnia Lancome Tresor Midnight Rose Bvlgari Omnia Amethyste Estée Lauder Sensuous Nude Dolce&Gabbana D&G Light Blue Kenzo Flower by Kenzo Lancome Hypnose Escada Escada Marine Groove Jennifer Lopez Live Luxe Escada Escada Moon Sparkle Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Estée Lauder Sensuous