Σχεδιαστές » I-K » Ανατολιτικο « Ομάδες

Kenzo Amour Le Parfum Kenzo για γυναίκες

Kenzo Amour Le Parfum Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

καπνιστό
Kenzo Amour Le Parfum Kenzo για γυναίκες Εικόνες Kenzo Amour Le Parfum Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Kenzo Amour Le Parfum από Kenzo είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Kenzo Amour Le Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daphne Bugey. Οι νότες κορυφής είναι ρύζι και θυμίαμα; οι μεσαίες νότες είναι πλουμέρια(φρατζιπάνι) και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και Βενζόη.

ρύζι θυμίαμα

πλουμέρια(φρατζιπάνι) πατσουλί

Κεχριμπάρι Βανίλια Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kenzo Amour Le Parfum by Kenzo.

Kenzo Amour Le Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

To Aμουρ το λε παρφεμ είναι πολύ ζεστό ανατολιτικο.
Μυριζει βανιλια και καρυκευματα .Κανελα συγκεκριμενα.
Μοιαζει στο Ελεφαντ πάρα πολύ -ειναι σχεδον ολοιδια.Ειναι το μοναδικο αμουρ απο ολα που διαφερει με τα υπολοιπα.
Δεν φοραω τα πικαντικα για αυτο και δεν το εχω.

Jan
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Kenzo Amour Le Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Kenzo Amour Le Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kenzo Amour Le Parfum by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kenzo Amour Le Parfum by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Givenchy Organza Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Laura Biagiotti Venezia Pastello Guerlain Idylle Eau Sublime Guerlain Mahora Christian Dior Diorissimo Estée Lauder Sensuous Guerlain Shalimar Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Samsara Eau de Parfum Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lancome Tresor Midnight Rose Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lalique L'Amour Thierry Mugler Alien Aqua Chic Christian Dior Diorella Moschino Moschino Funny! Elie Saab Le Parfum Hermes Kelly Caleche