Σχεδιαστές » I-K » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Kenzo Jungle le Tigre Kenzo για γυναίκες

Kenzo Jungle le Tigre Kenzo για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 2

κανέλα
Kenzo Jungle le Tigre Kenzo για γυναίκες Εικόνες Kenzo Jungle le Tigre Kenzo για γυναίκες Εικόνες Kenzo Jungle le Tigre Kenzo για γυναίκες Εικόνες

Kenzo Jungle le Tigre από Kenzo είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Kenzo Jungle le Tigre κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Dominique Ropion. Οι νότες κορυφής είναι κουμ κουάτ, μανταρίνι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Κανέλα.

κουμ κουάτ μανταρίνι πορτοκάλι

Oσμανθός Υλάνγκ Υλάνγκ

Κεχριμπάρι Κανέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Kenzo Jungle le Tigre by Kenzo.

Kenzo Jungle le Tigre Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Kenzo Kenzo Jungle le Tigre fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Kenzo Kenzo Jungle le Tigre, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Kenzo Jungle le Tigre by Kenzo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Kenzo Jungle le Tigre by Kenzo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme Montale Greyland Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Antonio Banderas Seduction in Black Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon Corine de Farme Eros Fever DSH Perfumes Poivre Yves Rocher Aztek D`Orsay L'Intrigante ID Parfums Kachgar Segreti di Lucca Boheme